Tąpadła, dom 160m2, działka 1765m2, na wzniesieniu z widokiem na góry

Tąpadła, dom 160m2, działka 1765m2, na wzniesieniu z widokiem na góry

Numer oferty: 2385

Cena: 659000 zł

Cena za metr: 4043 zł/m2


Pozostałe parametry

Miejscowość: Tąpadła
Ilość pokoi: 4
Ilość łazienek: 2
Powierzchnia działki: 1765 m2
Powierzchnia użytkowa: 115 m2

Kontakt

Jeśli chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie poniższej ofert, wypełnij i wyślij poniższy formularz:


Możesz też skontaktować się z nami pod numerami telefonów: 71 31-62-950 i 604-904-310.

Opis

Gotowy do zamieszkania dom w Tąpadłąch gm. Marcinowice o pow. użytkowej 114.50m2 i całkowitej 162,90m2. Na działce o pow. 1765m2. Dom murowany zbudowany z tradycyjnych materiałów z 2013r. Budowa rozpoczęta w 2011r.  Dom, jednopiętrowy, 4 pokojowy, z garażem w bryle.

Położenie: Dom w wyjątkowym miejscu najbardziej wysunięty na południe z całej wsi. Na wzniesieniu z widokiem na masyw Ślęży od północnego-wschodu, następnie widok na Radunie od wschodu. Góry Sowie od południa. Góra Kiełczynka od południowego zachodu. Na zachodnim horyzoncie można dostrzec Śnieżkę. Magiczne położenie w przyjemnej bezpieczniej odległości od sąsiadów dające poczucie intymności, kontaktu z naturą i bezpieczeństwa. Stara zabudowa wsi nie jest widoczna i pozostaje w niższej części wioski. Odległość ok. 60m od asfaltu, droga utwardzona dla samochodów osobowych.

Parter:  Od południa pokój dzienny ok. 26m z kominkiem i wyjściem na taras oraz ogród, wyposażona jasna kuchnia 12m2, łazienka z natryskiem 3m2. Garaż z bramą na pilota  17m2, kotłownia na eko-groszek 4m2,

Piętro: trzy oddzielne sypialnie, największa z balkonem, oddzielna garderoba. Duża łazienka z wanną narożną oraz natryskiem.

Poddasze: nieużytkowe- pomieszczenie gospodarcze.

Stan techniczny: nowy gotowy do zamieszkania, do wykończenie jedynie struktura na elewacje, dom zbudowany z silka ocieplone styropianem. Bardzo ciepłe budownictwo.  Dach pokryty dachówką ceramiczną ocieplony wełną mineralną. Dodatkowo dom posiada system odprowadzenia wody deszczowej do studzienek.

Ogrzewanie i koszty utrzymania: ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience na piętrze. W pokojach oraz garażu kaloryfery naścienne. Piec centralnego ogrzewania na ekogroszek (z Pleszewa model Gregor) zużycie ok.3 tony/sezon, tj średnio ok. 200zł/mc, przygotowana i wyprowadzona instalacja pod montaż solarów.  Dodatkowo kominek dla miłego klimatu.

Media: Woda miejska, kanalizacja- przydomowa oczyszczalnia, prąd/siła, Internet, nie ma gazu ziemnego. Woda ok. 40zł/m-c, Prąd ok. 175zł/m-c (2 osoby), śmieci 14zł/os., Podatek od nieruchomości 250zł/rok, w kotłowni znajduje się system zmiękczania wody- Jaro.

Wykończenia: Dom urządzony ze smakiem z porządnych materiałów. Nie wymaga wkładu własnego. Łazienka na parterze i piętrze elegancko wykończona. Czysta i przestronna. Meble kuchenne na wymiar wraz ze sprzętem AGD w tym dwudrzwiowa lodówka. Dom posiada oświetlenie LED. Okna PCV.
Przed domem i kostka brukowa.

Ogród: 1750m2, założony ok. 4-5lat temu, ogrodzony w pełni zagospodarowany , mnóstwo nasadzeń drzew i krzewów ozdobnych oraz owocowych. W zadłuż płotu posadzona wierzba energetyczna oraz berberysy czerwone. Iglaki: daglezja, sosna żółta, świerki srebrzyste. Drzewka i krzewy owocowe: jabłonie, śliwy, grusza, oraz borówka, malina, jeżyna. W centralnej części trawnik dla zabaw i wypoczynku, wiele miejsca zagospodarowania wg. własnego stylu. Urządzony warzywniak oraz murowana wędzarnia. Na terenie ogrodu znajduje się wiata na drewno/narzędzia oraz garaż blaszak 25m2.

Stan prawny: pełna własność, księga wieczysta, dom odebrany. Sporządzono audyt energeryczny.

Cena 659.000zł,  do negocjacji, termin wydania do 3miesięcy.
Zachęcamy do prezentacji

Żaden opis nie odda wrażenia jakie robi dom i jego niezwykłe położenie.

 

Informacja zawarta w ogłoszeniu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Zobacz inne propozycje tego typu:

EkoGrunt Maciej Tomaszczak Sobótka, Rynek 11, 71 390 35 52, 604 904 310, 604 44 11 93, www.nieruchomoscipodsleza.pl, sbotka@nieruchomoscipodsleza.pl
Design'n'code: getron.pl