Nasz zespół

Znajdziemy dla Ciebie wymarzone miejsce!

Maciej Tomaszczak

Maciej Tomaszczak

Licencjonowany pośrednik oraz doradca

Maciej Tomaszczak

Licencjonowany pośrednik oraz doradca

W Sobótce mieszkam od 26 lat. 10 lat doświadczenia w nieruchomościach od 2009r. Działając aktywnie na terenie znam ludzi i miejsca. Prowadząc rodzinną firmę z tradycją pragnę przybliżyć Państwu wyjątkowe walory życia u podnóża góry Ślęży. Doradca Rynku nieruchomości certyfikat 261, pośrednik z licencją 20352, ukończone studnia podyplomowe z pośrednictwa oraz wyceny nieruchomości. Od 2019 MBA Nieruchomości ASBRIO.

Marzena Tomaszczak

Marzena Tomaszczak

Założyciel Firmy, licencjonowany pośrednik oraz doradca rynku nieruchomości

Marzena Tomaszczak

Założyciel Firmy, licencjonowany pośrednik oraz doradca rynku nieruchomości

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus in dignissim arcu. Fusce in nisi at leo auctor elementum ac vitae ipsum.

Nasi partnerzy

Potrzebujesz pomocy? Dla tego tutaj jesteśmy!

Kancelaria Notarialna

Z dziesiątek kancelarii polecamy najlepszych we Wrocławiu. Tarkowski & Tarkowski, Wrocław ul. Zaolziańska 4. Doświadczenie, dokładność, szybkość działania dzięki wypracowanym standardom. Nie ma błędów w aktach a ceny są przystępne.

Przejdź na stronę

Doradca Finansowy

Banki konkurują o klienta a oferta ciągle się zmienia. Potrzeba doświadczonego specialistę. Jacek Cieszko ma ponad 25 letnie doświadczenie i nie polecamy innego specialistę z tej branży, nigdy nas nie zawiódł.

Przejdź na stronę

Koszenie i Karczowanie

Zachwaszczona, zapuszczona, zapomniana. Żadna mu nie straszna. Profesjonalny sprzęt, doświadczenie i ciężka praca zamieni junglę w oazę.

Przejdź na stronę

Doświadczenie

Nasz zespół stanowią ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży nieruchomości. Dzięki ich doświadczeniu jesteś w dobrych rękach.

Znajomość okolicy

Stanowimy część społeczeństwa zamieszkującego okolicę masywu Ślęży a okolicę znamy jak własną kieszeń. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie miejsca oferowane przez są unikatowe, zweryfikowane i polecane przez nas.

Kompleksowa obsługa

Nasi specjaliści pomogą załatwić Ci wszystkie formalności - od wybrania wymarzonego miejsca, poprzez finansowanie pod dokumentację projektową i wszelkie formalności związane z obsługą nieruchomości.