Nasz zespół

Znajdziemy dla Ciebie wymarzone miejsce!

Maciej Tomaszczak

Maciej Tomaszczak

Licencjonowany pośrednik oraz doradca

Maciej Tomaszczak

Licencjonowany pośrednik oraz doradca

W Sobótce mieszkam od 26 lat. 10 lat doświadczenia w nieruchomościach od 2009r. Działając aktywnie na terenie znam ludzi i miejsca. Prowadząc rodzinną firmę z tradycją pragnę przybliżyć Państwu wyjątkowe walory życia u podnóża góry Ślęży. Doradca Rynku nieruchomości certyfikat 261, pośrednik z licencją 20352, ukończone studnia podyplomowe z pośrednictwa oraz wyceny nieruchomości. Od 2019 MBA Nieruchomości ASBRIO.

Nasi partnerzy

Potrzebujesz pomocy? Dla tego tutaj jesteśmy!

Kancelaria Notarialna

Z dziesiątek kancelarii polecamy najlepszych we Wrocławiu. Tarkowski & Tarkowski, Wrocław ul. Zaolziańska 4. Doświadczenie, dokładność, szybkość działania dzięki wypracowanym standardom. Nie ma błędów w aktach a ceny są przystępne.

Przejdź na stronę

Doradca Finansowy

Banki konkurują o klienta a oferta ciągle się zmienia. Potrzeba doświadczonego specialistę. Jacek Cieszko ma ponad 25 letnie doświadczenie i nie polecamy innego specialistę z tej branży, nigdy nas nie zawiódł.

Przejdź na stronę

Koszenie i Karczowanie

Zachwaszczona, zapuszczona, zapomniana. Żadna mu nie straszna. Profesjonalny sprzęt, doświadczenie i ciężka praca zamieni junglę w oazę.

Przejdź na stronę

Doświadczenie

Nasz zespół stanowią ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży nieruchomości. Dzięki ich doświadczeniu jesteś w dobrych rękach.

Znajomość okolicy

Stanowimy część społeczeństwa zamieszkującego okolicę masywu Ślęży a okolicę znamy jak własną kieszeń. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie miejsca oferowane przez są unikatowe, zweryfikowane i polecane przez nas.

Kompleksowa obsługa

Nasi specjaliści pomogą załatwić Ci wszystkie formalności - od wybrania wymarzonego miejsca, poprzez finansowanie pod dokumentację projektową i wszelkie formalności związane z obsługą nieruchomości.